Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 12/06/2018 року №34 с.Гальжбіївка
Про призначення дати та часу повторного проведення загальних зборів громадян за місцем проживання на території Гальжбіївської сільської ради в селі Біла.

На підставі п.20., чт. 4 ст 42 ., чт.7 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з малою чисельністю громадян прибувших на загальні збори громадян за місцем проживання в с.Біла на 12 червня 2018 року , та вимогою присутніх на зборах громадян за місцем проживання , які були присутні 12 червня 2018 року повторно провести загальні збори громадян за місцем проживання , вважаю за необхідне :

  1. Повторно   провести загальні збори громадян за місцнм проживання  на території  Гальжбіївської громади ,  в  с.Біла 14 червня 2018 року в приміщенні Білянського сільського клубу о 10.00 год.
  2. Депутатам Гальжбіївської сільської ради села Біла повторно повідомити жителів села Біла про час та дату проведення  загальних зборів громадян за місцем проживання.

На порядок денний виносяться наступні питання:

  1. Звіт сільського голови про роботу виконкому Гальжбіївської сільської ради за 2017 рік.
  2. Про стан дотримання законності і правопорядку на території Гальжбіївської сільської ради.
  3. Про використання коштів самооподаткування і затвердження  положення про кошторис витрат на 2018 рік.
  4. Врахування громадських інтересів при обговоренні питання «Щодо створення та розміщення смітезвалища в с.Біла», що знаходиться на адміністративній території Гальжбіївської сільської ради, поза межами населеного пункту.
  5. Заяви. Різне.

Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович