Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 28/12/2017 року №59 с.Гальжбіївка
Про визначення видів суспільно- корисних робіт для засуджених до кримінального покарання у вигляді громадських робіт та перелік об’єктів, для відбування засудженими громадських робіт на 2018 рік на території Гальжбіївської сільської ради.

Відповідно до ст. 38 ,40 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , на підставі ч.1 ст.39 Кримінально- виконавчого кодексу України та відповідно до ст. 56 КК України «Про громадські роботи» , заслухавши інформацію сільського голови Гальжбіївської сільської ради Андрія Лаврука виконавчий комітет Гальжбіївської сільської ради .

ВИРІШИВ:

1. Визначити і погодити з Ямпільським районним сектором з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального упраління з питань виконання кримінальних покарань та пробацій Міністерства юстиції України  види суспільно корисних робіт  для засуджених до кримінального покарання  на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт та перелік об’єктів для відбування засудженими  громадських робіт на 2018 рік а саме:

 

Об’єкти: сільські кладовища, вулиці села,стадіон, сільський парк, меморіали, обеліски, клумби та газони, стихійні смітезвалища, адмінбудівля сільської ради, територія ФАПУ, територія ДНЗ «Любисток».

Види робіт: прибирання сміття, фарбування, побілка дерев та бордюр,скошування бур’янів, обрізування дерев, дрібний ремонт будівель та огорож, дрібний ремонт проїздної частини вулиць, догляд за рослинним оздобленням клумб та газонів.

2.  Копію рішення виконавчого комітету по даному погодженню в письмовій формі направити до Ямпільського  районного  сектору  з питань пробації  Центрально-Західного міжрегіонального упраління з питань виконання кримінальних покарань та пробацій  Міністерства юстиції України .

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Гальжбіївської сільської ради Лаврука А.Ю.

Сільський голова Лаврук Андрій Юрійович