Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/03/2018 року
Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (комплекс будівель).

Розглянувши заяву гр. Проданця Олексія Вячеславовича , який просить присвоїти поштову адресу на обєкт нерухомого майна (комплекс будівель ) , що розташований на території Гальжбіївської сільської ради Ямпільського району, відповідно до поданих документів та в зв’язку з необхідністю впорядкування нумерації будинків, об’єктів нерухомого майна та земельних ділянок, керуючись Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»; підпунктом 10 пункту «б» (делеговані повноваження) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; керуючись рішенням виконавчого комітету Гальжбіївської сільської ради від 26.03.2018 року за № 26 «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, встановлення та утримання будинкових знаків на території Гальжбіївської сільської ради», Заслухавши інформацію сільського голови Гальжбіївської сільської ради, виконавчий комітет Гаьжбіївської сільської ради.

ВИРІШИВ:

                     1.Присвоїти поштову адресу об’єкту нерухомого  майна (комплекс будівель), який належить на праві володіння  гр..Проданцю Олексію Вячеславовичу        адресу:  с.

                      Гальжбіївка ,  вул. Незалежності, буд 2 «а», Ямпільського  району, Вінницької  області.  ( Колишня адреса : Вінницька область, м.Ямпіль, вулиця Кульчицького Генерала, буд. 3-к.).

     2. Рекомендувати, гр.Проданцю Олексію Вячеславовичу , керуючись даним рішенням, отримати  витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Сільський голова Лаврук Андрій Юрійович