Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/03/2018 року №26 с.Гальжбіївка
Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, встановлення та утримання будинкових знаків на території Гальжбіївської сільської ради.

З метою встановлення на території Гальжбіївської сільської ради єдиної процедури надання та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, відповідно до п.6 Порядку ведення Реєстру прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 28.01.2003 року №7/5, керуючись ст. 25, п. п. 42 п.1 ст.26, п.1, п.5 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Гальжбіївської сільської ради .

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити Порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, встановлення та утримання будинкових знаків на території сільської ради згідно додатку.
  2. Власникам,  та користувачам об’єктів нерухомого майна  забезпечити

виготовлення, встановлення та утримання будинкових знаків в належному

стані на відповідних об’єктах нерухомого майна, що знаходяться на території

населеного пункту сільської ради.

  1. Оператору комп’ютерного набору Гальжбіївської сільської ради Брацішевському Олександру на офіційному сайті сільської ради  розмістити цей Порядок для ознайомлення населення, суб’єктів господарювання та виконкому сільської ради для виконання.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Гальжбіївської сільської ради Андрія Лаврука.
Сільський голова Лаврук Андрій Юрійович