Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 15/02/2018 року №17 с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної документації.

Відповідно до підпункту 4 частини «а» ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись підп.1 п. «а» чт.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , заслухавши інформацію сільського голови Гальжбіївської сільської ради Андрія Лаврука про необхідність виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту криниці по вулиці Сергія Камінського Ямпільського району Вінницької області, виконавчий комітет Гальжбіївської сільської ради .

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту криниці по вулиці Сергія Камінського  Ямпільського району Вінницької області .
  2. Сільському голові Гальжбіївської сільської ради Андрію Лавруку замовити проектно-кошторисну документацію у організації, яка має дозвіл (ліцензію) на усі види робіт.
  3. Головному бухгалтеру Гальжбіївської сільської ради здійснювати оплату з коштів що закладені на благоустрій у 2018 році відповідно до рішення Гальжбіївської сільської ради 7 сликання  № 342  від 20 грудня 2017 року.
Сільський голова Лаврук Андрій Юрійович