Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського
Вінницької
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 29/01/2019 року
Про визначення видів суспільно-корисних робіт та встановлення об’єктів, підприємств на яких будуть відбувати покарання засуджені до громадських робіт, згідно вироків суду на 2019 рік на території Гальжбіївської сільської ради

На підставі ч.1 ст.39 Кримінально-виконавчого кодексу України, відповідно до ст.38 та ст.40 ЗУ “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, відповідно до ст.56 КК України про громадські роботи розглянувши листа Ямпільського РС філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області № 42/27/67-19 від 09.01.2019 р.. виконком Гальжбіївської сільської ради

ВИРІШИВ:

 

Погодити з Ямпільським районним сектором філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області  слідуючий перелік об’єктів, на яких засудженні відбувають громадські роботи, та види цих робіт:

Об’єкти:  території паркової зони громади,  кладовища,  при берегова зона р. Мурафа, дороги громади,  територія ЗОШ, територія ДНЗ, центральна площа села, пам’ятники.

Види робіт: прибирання сміття, підсобні роботи по ремонту будівель, майна, огорож,  проїзної частини вулиць, фарбування, скошування бур’янів обрізування дерев, догляд за пам’ятниками, догляд за рослинним оздобленням клумб центральної площі села, зачистка території доріг від снігу в зимовий період..

Копію рішення виконкому по даному погодженню, в письмовій формі направити до Ямпільського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області.    

 

Копію рішення виконкому по даному погодженню, в письмовій формі направити до Ямпільського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області.

     

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович