Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського
Вінницької
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 15/07/2019 року№51Гальжбіївка
Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів (поточного ремонту) за рахунок коштів місцевого бюджету на 2019 рік.

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.07.2018 року № 196 «Про внесення змін до Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, які враховуються при визначенні вартості будівництва об’єктів», керуючись ст.2 ЗУ « Про місцеве самоврядування в Україні» , заслухавши пропозиції сільського голови А.Ю.Лаврука виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

 

  1. Затвердити розрахунок та встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2019 рік, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів (поточного ремонту) за рахунок коштів місцевого Гаальжбіївської сільської ради в розмірі 1816.64 грн.., що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8.
  2. Дане рішення може бути переглянуте в зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати та внесення змін до законодавства.
  3. Встановлений розмір кошторисної заробітної плати використовувати до прийняття наступного відповідного рішення.
  4. Дане рішення затвердити на черговій сесії сільської ради
  5. Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович