Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського
Вінницької
34 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року№616Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , з правом оренди на земельну ділянку жителю м. Клин, вул.. Котовського, б. 16, кв. Дашкевич Олексію Пилиповичу

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву сесія сільської ради Дашкевич Олексію Пилиповичу

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів , з правом оренди на земельну ділянку без зміни цільового використання  орієнтовною площею 0,2500 га,   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ),за адресою с. Улянівка, вул.  Центральна, 37 ,  Ямпільського району,  Дашкевич Олексію Пилиповичу .
  2. Дашкевич Олексію Пилиповичу замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.

3. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович