Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського
Вінницької
33 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від року№602с.Гальжбіївка
Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. с. Біла вул. Шкільна , 2 , Ямпільського району, Вінницької обл. Горбачової Лариси Григорівни

Розглянувши технічну документацію із землеустрою гр. Горбачової Лариси Григорівни, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. Шкільна , 2 , с. Біла керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України ,сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.      Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання    документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр.  Горбачової Лариси Григорівни  загальною площею 0,2374 га.,  для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд кадастровий номер 0525681600:02:005:0098  по вул. Шкільна ,2 ,  с. Біла  Ямпільського району.

 

2. Передати у власність гр.  Горбачовій Ларисі Григорівні  земельну ділянку загальною площею 0,2374  га  для будівництва та обслуговування жилого будинку ,господарських будівель і споруд   по вул.. Шкільна  , 2, с. Біла, Ямпільський район, Вінницька область.

3. Зареєструвати гр.  Горбачовій Ларисі Григорівні  право власності на земельну ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею 0,2374 га.,  для будівництва та обслуговування жилого будинку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович