Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського
Вінницької
32 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від року№595с.Гальжбіївка
Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. Грабовському Олександру Алімовичу , по вул. Сергія Камінського, 11 , с. Біла, Ямпільського району, Вінницької обл..

Розглянувши технічну документацію із землеустрою гр. Грабовського Олександра Алімовича, щодо складання документів, що посвідчують право власносності на земельну ділянку по вул, Сергія Камінського , 11 с. Біла, керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України ,сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання    документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр.  Грабовському Олександру Алімовичу  загальною площею 0,2500га.,  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд кадастровий номер 0525681600:02:008:0044,     по вул.  Сергія Камінського , 11,   с. Біла  Ямпільського району.

2. Передати у власність  Грабовському Олександру Алімовичу   земельну ділянку загальною площею 0,2500  га для будівництва та обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд   по вул.  Сергія Камінського, 11  с. Біла Ямпільський район Вінницька область

3. Зареєструвати гр.  Грабовському Олександру Алімовичу   право власності на земельну  ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею  0,2500  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович