Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського
Вінницької
32 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/11/2018 року №579 с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Зарічне, вул.. Лісова, 81, Тульчинського району, Вінницької області Льові Олексію Олександровичу

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Льови Олексія Олександровича сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на  виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання  орієнтовною площею 0,2500 га,  для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), за адресою с. Біла  вул.. Шкільна,18  Ямпільського району,  Льові Олексію Олександровичу.

2. Льові Олексію Олександровичу   замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.

3. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович