Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXIX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/07/2018 року№533c,Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Біла, вул.. Сергія Камінського, 108 Орел Петру Михайловичу.

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Орел Петра Михайловича сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею 0,2500 га.,  для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ) ,   за адресою с. Біла,  вул. Сергія Камінського,108   Ямпільського району Орел Петру Михайловичу.

2.  Орел Петру Михайловичу замовити виготовлення технічної документації із  землеустрою у організації  ,яка має дозвіл (ліцензію ) на усі види робіт.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

 

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович