Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/06/2018 року №525 с.Гальжбіївка
Про демонтаж зображень, пам’ятників та пам’ятних знаків, що належить до символіки комуністичного тоталітарного режиму на території Гальжбіївської сільської ради.

Керуючись статтями 25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пункту 6 статті 7 Закону україни «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», вимог Закону України від 09.04.2015 року №317 – VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 10.07.2015 року, відповідно до частини 4 статті 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», сесія Гальжбіївської сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Демонтувати пам’ятник, що належить до символіки комуністичного тоталітарного режиму на території Гальжбіївської сільської ради в селі Оксанівка.
  2. Дати дозвіл на списання основних засобів (пам’ятник О.Дудніцької) з балансу Гальжбіївської сільської ради Ямпільського району Вінницької області шляхом ліквідації.
  3. Головному бухгалтеру Брацішевській З.О., відповідно до вимог чинного законодавства України провести списання основних засобів зазначених в п.2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, духовного відродження та соціального захисту населення (Зайко М.А.) та з питань планування бюджету, фінансів і цін, соціального – економічного розвитку та комунальної властності (Собко Г.Т.)
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович