Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/06/2018 року№522с.Гальжбіївка
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Гальжбіївській сільській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вул. Урсола, с. Гальжбіївка.

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Гальжбіївській сільській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вул.. Урсола с. Гальжбіївка керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України , сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

 1.Затвердити проект   землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Гальжбіївської сільської ради  загальною площею 0,2500 га.,  для  будівництва     та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я  та соціальної допомоги кадастровий номер 0525681600:01:006:0125, по вул.. Урсола, с. Гальжбіївка  Ямпільського району.

2. Передати у комунальну власність Гальжбіївській сільській раді земельну ділянку загальною площею 0,2500 га. для  будівництва та обслуговування  будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги   по вул.. Урсола, с. Гальжбіївка  Ямпільський район Вінницька область

3. Зареєструвати Гальжбіївській сільській раді право власності на земельну  ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею  0,2500 га.  для будівництва та обслуговування дудівель охорони здоров’я та соціальної допомоги.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович