Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/06/2018 року№512с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю м. Вінниця, вул..Стрілецька , 105 Ткач Олександру Борисовичу.

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Ткач Олександра Борисовичу сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею 0,2500 га.,  для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ) ,   за адресою с. Гальжбіївка,  вул. Незалежності, 73   Ямпільського району Ткач Олександру Борисовичу.
  2. Ткач Олександру Борисовичу замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації  ,яка має дозвіл (ліцензію ) на усі види робіт.
  3. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів  .

 

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович