Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/06/2018 року №508 с.Гальжбіївка
Про встановлення місцевих податків і зборів на території Гальжбіївської сільської ради Вінницької області .

Відповідно до статті 10, пункту 12.3 статті 12, статей 267, 268, 268-1, 291, 293.1, 293.2 Податкового кодексу України ( далі - ПКУ) із змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2014р. № 634 «Про порядок підготовки пропозицій щодо удосконалення проектів регуляторних актів, які розробляються органами місцевого самоврядування», відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії, сільська рада .

ВИРІШИЛА :

 1. Встановити з 1 січня 2019 року на території Гальжбіївської сільської ради     місцеві податки і збори    :

1.1. Єдиний податок  (додаток1)

1.2. Транспортний податок (додаток 2).

 • Оператору комп’ютерного набору Гальжбіївської сільської ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Гальжбіївської сільської ради .
 • Землевпоряднику сільської ради направити копію цього регуляторного акта в Ямпільське відділення Могилів-Подільської ОДПІ.
 •  Дане рішення набирає чинності з 01.2019 року.
 • Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування  бюджету, фінансів і цін ( Собко Г.Т.)

 

Додаток 1

                                                                                             До рішення ради

                                                                                             Від 27.06.18.№508

 

Єдиний податок

 1. 1.Платники єдиного податку, юридична особа чи фізична особа – підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим Податковим кодексом, та реєструється платником єдиного податку в порядку визначеному цим кодексом.
 2. Суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та ставки єдиного податку яких встановлюються міською радою,  поділяються на такі групи платників єдиного податку:

І – фізичні особи – підприємці, які не використовують найману працю, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів на ринках та/або надають побутові послуги населенню, маючи обсяг доходу протягом календарного року не більше 300 тис. гривень;

ІІ – друга група – фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

 1. Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку першої – третьої груп вказаний в статті 292 ПКУ;
 2. Податковий (звітний) період вказаний в статті 294 ПКУ

Ставки, встановлені пунктами 293.3-293.5 ПКУ, застосовуються з урахуванням  особливостей, вказаних п.293.8 статті 293 ПКУ;

 1. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку відповідно статті 295 ПКУ.
 2. Фіксовані ставки єдиного податку встановлюються міською радою  для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

1) для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму;

2) для другої групи платників єдиного податку – 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

Транспортний податок

 1. Визначити, що платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до п. 267.2. ст. 267 Податкового кодексу України є об’єктом оподаткування.
 2. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, та з урахуванням особливостей визначених п. 267.2. ст. 267 Податкового кодексу України.
 3. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до п. 267.2. ст. 267 Податкового кодексу України.
 4. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.
 5. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.
 6. Обчислення суми податку здійснюється відповідно до Порядку, визначеному п. 267.6 ст. 267 Податкового кодексу України.

7.Строки сплати податку вказані в п. 267.8. статті 267 ПКУ.

 

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович