Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/06/2018 року №503 с.Гальжбіївка
Про внесення змін та затвердження порядку денного 28 чергової сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради від 27 червня 2018 року.

Відповідно до ст.26, п.8 чт.4 ст.42, чт.12 ст.46 , чт.2 ст.59 Закону україни «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши порядок денний запропонований сільським головою Гальжбіївської сільської ради Андрієм Лавруком ,сесія Гальжбіївської сільської ради.

                                                ВИРІШИЛА:

Внести зміни та затвердити порядок денний 28  чергової  сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради слідуючий:

 1. Про розгляд листа голови Ямпільської РДА від 20.06.2018 року № 01 -01-16-/861 Вдовцова Михайла Михайловича «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
 2. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік.
 3. Про надання матеріальної допомоги на лікування .
 4. Про внесення змін до розпису видатків загального фонду місцевого бюджету на 2018 рік.
 5. Про встановлення ставок та піьг із сплати земельного податку на 2018 рік на території Гальжбіївської сільської ради .
 6. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік на території Гальжбіївської сільської ради .
 7. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Гальжбіївської сільської ради.
 8. По вилучення земельної ділянки із господарського номера Поліщук Валентини Василівни .
 9. По вилучення земельної ділянки із господарського номера

Наконечної Ганни Якимівни.

 1. По вилучення земельної ділянки із господарського номера Войнаровського Павла Пантелеймоновича.
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю м.Вінниця, вул.,Стрілецька, 105  Ткач Олександру Борисовичу.
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Гальжбіївка, вул.. Долинна, 9  Ямпільського району Цюпако Олександру Леонтійовичу.
 4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведенн у власність земельної ділянки жителю с. Біла, вул. Шкільна , 92 Ямпільського  району Кайнар Марині Леонідівні.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки жителю с. Гальжбіївка, вул. Незалежності , 35 Ямпільського  району Наконечному Віктору Миколайовичу.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки жителю с. Гальжбіївка Ямпільського району

Побережній Сніжані Степанівні.

 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки жителю с. Гальжбіївка, Ямпільського району

Побережному Владиславу Володимировичу.

 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки жителю с. Гальжбіївка, Ямпільського району Побережному  Володимиру Юхимовичу.
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки жителю с. Гальжбіївка, Ямпільського району

Войнаровському Андрію Сергійовичу.

 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення власність земельної ділянки жителю с. Біла,вул.. Шкільна,15 Ямпільського районуПилипчук Миколі Володимировичу.
 2. Про затвердження проекту із землеустрою та реєстрацію права власності на землю гр. Кайнар Івану Миколайовичу  в межах населеного пункту

с. Біла,  Ямпільського району, Вінницької області.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну властність Гальжбіївській сільській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я  та соціальної допомоги по вул.Урсола, с.Гальжбіївка.
 2. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.  Д’якова Анатолія Миколайовича, по вул. Виноградна, 3 ,

с. Біла,  Ямпільського району, Вінницької області.

 1. Про   затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю  гр.  Козленко Галині Іванівні, по вул. Огородня, 4 , с. Оксанівка,  Ямпільського району, Вінницької області.
 2. Про демонтаж зображень, пам’ятників та пам’ятних знаків, що належить до символіки комуністичного та тоталітарного режиму на території  Гальжбіївської сільської ради.
 3. Про затвердження проректно –кошторисної документації поточного ремонту частини мереж вуличного освітлення в с.Біла по вулиці Шкільна, вулиці Молодіжна та в селі Гальжбіївка по вулиці Урсола, вулиці Незалежності Ямпільського району, Вінницької області.
 4. Про розгляд клопотання завідуючої ДНЗ «Любисток» с.Гальжбіївка № 52 від 19.05.2018 року «Про підтримку дітей участників АТО».
 5. Про затвердження Положення про порядок надання в оренду майна комунальної власності Гальжбіївської територіальної громади  та Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у

комунальній власності Гальжбіївської  територіальної громади.

 1. Про розгляд заяви голови комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, соціально – економічного розвитку та комунальної властності

(Собко Г.Т).

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович