Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/05/2018 року№500с.Гальжбіївка
Про затвердження проекту із землеустрою та реєстрацію права власності на землю гр. Демець Ренаті Олексіївні в межах населеного пункту с. Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.

Розглянувши проект із землеустрою гр. Демець Ренати Олексіївни , щодо складання документів, що посвідчують право власносності на земельну ділянку в межах населеного пункту с. Гальжбіївка керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України ,сесія сільської ради.

 ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект  із землеустрою щодо складання    документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр. Демець Ренаті Олексіївні  загальною площею 0,7000га.,  для  ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 0525681600:01:007:0021,    в межах населеного пункту  с. Гальжбіївка  Ямпільського району.
  2. Передати у власність гр. Демець Ренаті Олексіївні земельну ділянку загальною площею 0,7000 га. для ведення особистого селянського господарства  в межах населеного пункту  с.  Гальжбіївка,  Ямпільський район Вінницька область
  3. Зареєструвати гр. Демець Ренаті Олексіївні право власності на земельну  ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею  0,7000га.  для ведення особистого селянського господарства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович