Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVII СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/05/2018 року№473с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Біла , вул. Шкільна , 21 Ямпільського району Уманець Надії Іванівні.

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Уманець Надії Іванівни сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання загальною площею  0,2500 га,   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), за адресою с. Біла, вул. Шкільна, 21,  Ямпільського району, Уманець Надії Іванівні.
  2. Уманець Надії Іванівні замовити виготовлення технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.
  3. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович