Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/05/2018 року№459с.Гальжбіївка
Про внесення змін та затвердження порядку денного 27 позачергової сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради від 29 травня 2018 року.

Відповідно до ст.26, п.8 чт.4 ст.42, чт.12 ст.46 , чт.2 ст.59 Закону україни «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши порядок денний запропонований сільським головою Гальжбіївської сільської ради Андрієм Лавруком ,сесія Гальжбіївської сільської ради.

                                                ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний 27 позачергової  сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради слідуючий:

 1. Про внесення змін до розпису доходів видатків загального та спеціального фондів місцевого бюджету на 2018 рік.
 2. Про затвердження проектно кошторисної документації капітального ремонту благоустрою території сільського парку по вулиці Урсола, 26 с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 3. Про розгляд клопотання вих№ 51 від 22 травня 2018 року завідуючої ДНЗ «Любисток» Яшан І.М.
 4. Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду об’єктів комунальної властності Гальжбіївської сільської ради.
 5. Про заборону вивозу сміття на адміністративну територію Гальжбіївської сільської ради.
 6. Про переведення сторожа Гальжбіївської сільської ради на інше робоче місце.
 7. Про внесення змін до рішення № 79 від 09 червня 2016 року 5 сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради «Про внесення змін до рішення №46 від 28.01.2016 року 3 сесії 7 скликання «Перейменування вулиць Гальжбіївської територіальної громади».
 8. Про вилучення земельної ділянки із погосподарського номера Мельник Валентини Миколаївни.
 9. Про вилучення земельної ділянки із погосподарського номера Чорної Наталії Іванівни.
 10. Про вилучення земельної ділянки із погосподарського номера Томашевської Юлії Іванівни.
 11. Про вилучення земельної ділянки із погосподарського номера Маркова Олександра Івановича.
 12. Про вилучення земельної ділянки із погосподарського номера Малюти Галини Євгенівни.
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Біла. вул.Сергія камінського, 51, Ямпільського району Поліщук Валентині Василівні.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Гальжбіївка, пров.Долинний, 29 , Ямпільського району  Гаїні Марії Миронівні.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Гальжбіївка, вул.Довженка, 5, Ямпільського району Горішної Людмили Євгенівни.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Біла, вул.Шкільна, 21, Ямпільського району Уманець Надії Іванівні.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Біла, вул.Шкільна, 56, Ямпільського району Атаманчук Майї Володимирівні.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю м.Черкас, вул.Ярослава Галана, 13, Ямпільського району Продан Олександрі Дмитрівні .
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Біла, вул.Сергія Камінського, 101, Ямпільського району  Наньєвій Тетяні Володимирівні.
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Гальжбіївка, вул.Шевченка, 36, Ямпільського району  Лупол  Володимиру Леонідовичу.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Біла, вул.Шкільна, 58, Ямпільського району Атаманчук Віктору Васильовичу.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Гальжбіївка, Ямпільського району Шиндер Андрію Анатолійовичу.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Біла, вул.Шкільна, 21, Ямпільського району Уманець Надії Іванівні.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Біла, вул.Сергія Камінського, 101, Ямпільського району Наньєвій Тетяні Володимирівні.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Біла, вул. Нанієва, 2, Зверхівському Ярославу Руслановичу.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Улянівка, вул.Центральна, 67 Ямпільського району Льові Володимиру Миколайовичу.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення у властність земельної ділянки жителю м.Ямпіль, вул. Пирогова, 102 Ямпільського району Марчак Галині Андріївні.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Біла, вул. Нанієва, 2, Ямпільського району Зверхівському Феліксу Руслановичу.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Біла, вул. Шкільна , 15, Ямпільського району Пилипчук Миколі Володимировичу.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Біла, вул. Шкільна , 21, Ямпільського району Уманець Надії Іванівні.
 31. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр.Шпорко Валерію Вільгельмовичу по вул.Долинна, 33, с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 32. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр.Шуткевич Галині Василівні по вул.Молодіжна, 53, с.Біла,  Ямпільського району, Вінницької області.
 33. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр. Зелінському Віталію Петровичу по вул.Долинна, 88, с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 34. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр.Собко Юрію  Петровичу  по вул.Шевченка, 76, с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 35. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр. Базулько Тетяні Василівні по вул.Шкільна, 23, с.Біла, Ямпільського району, Вінницької області.
 36. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр.Собко Олені Олександрівні по вул.Сонячна , 6, с.Біла, Ямпільського району, Вінницької області.
 37. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр.Балахоновій Ніні Павлівні  по вул.Сергія Камінського , 302, с.Біла,  Ямпільського району, Вінницької області.
 38. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр.Шмиковій Ніні Олександрівні по вул.Прикордонна , 4, с.Оксанівка,  Ямпільського району, Вінницької області.
 39. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр.Барладян Ніні Устимівні по вул.Огоролня, 8, с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 40. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр.Собко Надії Іванівні по вул.Шевченка, 20, с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 41. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр.Собко Олександру Юрійовичу   по вул.Тиха, 7, с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 42. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр.Зайко Ользі Василівні в межах населеного пункту с.Біла, Ямпільського району, Вінницької області.
 43. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права властності на землю гр.Демець Ренаті Олексіївні в межах населеного пункту с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 44. Про затвердження проекту землеустрою та реєстрацію права властності на землю гр.Козачок Наталії Володимирівні   в межах населеного пункту с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.

Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Урсола, с

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович