Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/04/2018 року№458с.Гальжбіївка
Про розгляд попередження ПАТ «Укртелеком» «Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на адміністративній території Гальжбіївської сільської ради»

Заслухавши інформацію сільського голови «Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на адміністративній території Гальжбіївської сільської ради» , з метою виконання розпорядження районної державної адміністрації від 07.12.2015 року за №440 , та керуючись п.41 ст.. 26, Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні " , Гальжбіївська сільська рада .

Вирішила

  1. Заборонити на території Гальжбіївської сільської ради в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку проведення будь- яких земляних робіт на глибині понад 30 см, зокрема заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів і інших робіт, пов’язаних із розриттям грунту, без попереднього погодження, письмового дозволу та виклику на місце робіт працівника ГЕЛКС №8, який перебуває у м.Ямпіль, вулиця Свободи, будинок 122.
  2. Винні у порушенні Правил охорони ліній зв’язку згідно ст.360 Кримінального кодексу України притягуються до кримінальної та матеріальної відповідальності.
  3. Оператору комп’ютерного набору Гальжбіївської сільської ради Брацішевському Олександру оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Гальжбіївської сільської ради для ознайомлення всіх громадян, що мешкають на території Гальжбіївської сільської ради.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович