Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/04/2018 року№449с.Гальжбіївка
Про затвердження проекту та реєстрацію права власності на землю гр. Перепелиці Людмилі Олександрівні , с. Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.

Розглянувши проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Перепелиці Людмили Олександрівни, щодо складання документів, що посвідчують право власносності на земельну ділянку , в межах населеного пункту с. Гальжбіївка, керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України, сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект  із землеустрою щодо складання    документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр.  Перепелиці Людмилі Олександрівні загальною площею 0,5724га.,  для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 0525681600:01:007:0015, в межах населеного пункту     с.  Гальжбіївка,  Ямпільського району.
  2. Передати у власність гр. Перепелиці Людмилі Олександрівні земельну ділянку загальною площею 0,5724 га. для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту  с.  Гальжбіївка,  Ямпільський район Вінницька область
  3. Зареєструвати гр. Перепелиці Людмилі Олександрівні право власності на земельну ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею  0,5724 га.  для ведення особистого селянського господарства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович