УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/04/2018 року№432с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Оксанівка, вул.. Дністрова , 5 Ямпільського району Аріон Натілії Леонтівні .

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Аріон Наталії Леонтівни сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання загальною площею   0,2500 га.   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), за адресою с Оксанівка , вул. Дністрова, 5,  Ямпільського району,  Аріон Наталії Леонтівні.
  2. Аріон Наталії Леонтівні замовити виготовлення технічної документації із землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.
  3. 3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович