Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/04/2018 року
Про затвердження програми підтримки призовників та військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, і їх сімей на 2018 – 2020 роки.

Відповідно до ст.43 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», з метою підтримки призовників та військовослужбовців, зарахованих для проходження служби за контрактом до бойових частин і виконуютьзавдання в зоні АТО, і їх сімей, а також збільшення рівня мотивації громадян для вступу на військову службу, заслухавши інформацію сільського голови Гальжбіївської сільської ради Андрія Лаврука, Гальжбіївська сільська рада.

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити цільову програму підтримки призовників та військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, і їх сімей на 2018 – 2020 роки. (додається).
  2. Рекомендувати Ямпільському районному військовому комісаріату надавати списки призовників та військовослужбовців з населених пунктів Гальжбіївської сільської ради, зарахованих для проходження військової служби Збройних сил України за контрактом у 2018 – 2020 роках.
  3. У бюджеті Гальжбіївської сільської ради щорічно передбачати фінансування Програми в межах наявного фінансового ресурсу.
  4. Контроль за виконанням даної програми покласти на постійну комісію Гальжбіївської сільської ради з питань планування бюджету, фінансів і цін, соціально –  економічного розвитку та комунальної властності.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович