Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/04/2018 року №417 с.Гальжбіївка
Про затвердження порядку денного 26 позачергової сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради від 12 квітня 2018 року.

Відповідно до ст.26, п.8 чт.4 ст.42, чт.12 ст.46 , чт.2 ст.59 Закону україни «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши порядок денний запропонований сільським головою Гальжбіївської сільськоїм ради Андрієм Лавруком ,сесія Гальжбіївської сільської ради.

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний 26 позачергової  сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради слідуючий:

 

 1. Про внесення змін до чисельного та персонального складу виконавчого комітету Гальжбіївської сільської ради .
 2. Про прийняття на балансовий облік Гальжбіївської сільської ради мереж вуличного освітлення.
 3. Про внесення змін до розпису доходів і видатків загального фонду на 2018 рік.
 4. Про затвердження програми підтримки призовників та військослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, і їх сімей на 2018 – 2020 роки.
 5. Про вилучення земельної ділянки із погосподарського номера Льови Олександра Васильовича.
 6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право  властності на земельну ділянку жителю с.Біла,  вул.Сергія Камінського,294 Михайловському Олегу Анатолійовичу.
 7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право  властності на земельну ділянку жителю с.Гальжбіївка, вул.Шевченка, 70 Уманець Івану Яковичу.
 8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право  властності на земельну ділянку жителю м.Ямпіль, вул. Генерала Кульчицького, 27 Ямпільського району Довбенко Максиму Олександровичу.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право  властності на земельну ділянку жителю с.Гальжбіївка, вул.Тиха,12 Ямпільського району Лаврук Миколі Івановичу.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право  властності на земельну ділянку жителю м.Ямпіль, вул.Свободи,74 Ямпільського району Коломієць Галині Андріївні.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю м.Ямпіль, вул.Генерала кульчицького,27 Ямпільського району Довбенко Максиму Олександровичу.
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право  властності на земельну ділянку жителю с.Біла,  вул.Сергія Камінського, 28  Притуляк Марії Антонівні.
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право  властності на земельну ділянку жителю с.Біла,  вул.Сергія Камінського,101 Ямпільського району Наньєвій Тетяні Володимирівні.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право  властності на земельну ділянку жителю м.Ямпіль,  вул.Володимирівська, 10/63 Ямпільського району Харевському Миколі Васильовичу.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право  властності на земельну ділянку жителю с.Оксанівка, вул. Дністрова, 5 Ямпільського району Аріон Наталії Леонтівні.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право  властності на земельну ділянку жителю м.Вінниця, вул.Київська, 6.47 кв,5  Козленко Галині Іванівні.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо  складання документів , що посвідчує право  властності на земельну ділянку жителю м. Ямпіль, вул.Я.Замойського, 26 Донченко Галині Іванівні.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Біла, вул.Сергія Камінського, 150 Ямпільського району Льові Роману Олександровичу.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Біла, вул. Нанієва, 4 Ямпільського району Швець Ігорові Івановичу.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Оксанівка, вул. Огородня, Ямпільського району Ясінецькому Віктору Володимировичу.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Оксанівка, вул. Огородня, Ямпільського району Дяк Валерію Миколайовичу.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Оксанівка, Ямпільського району Харевському Анатолію Володимировичу.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Оксанівка, Ямпільського району Могилі Валентині Анатоліївні.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Оксанівка, Ямпільського району Савчинській Ірині Василівні.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Оксанівка, Ямпільського району Харевській Ользі Андріївні.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Оксанівка, Ямпільського району Сокиран Наталії Валентинівні.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Біла, вул. Нанієва, 2 Ямпільського району Зверхівському Ярославу Руслановичу.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю м.Вінниця Зверхівському Сергію Васильовичу.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю м.Вінниця Зверхівській Ользі Василівні.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю м.Вінниця Зверхівській Ніні Андріївні.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю м. Ямпіль, вул. Пирогова, 102 Ямпільського району Марчак Галині Андріївні.
 32. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.Граждан Миколі Васильовичу  по вул. Лесі Українки, 17, с.Біла,   Ямпільського району, Вінницької області.
 33. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.Льові Ганні Іванівні, по вул.Молодіжна, 31, с.Біла, Ямпільського району, Вінницької області.
 34. Про затвердження проекту та реєстрацю права властності на землю гр.Перепелиці Людмилі Олександрівні, с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 35. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.Малюті Галині Євгенівні по вул. Вишнева, 10 с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 36. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. Гусак Віталію Андрійовичу  по вул. Незалежності, 76,  с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 37. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.Пилипчук Миколі Володимировичу по вул.Шкільна, 15, с.Біла, Ямпільського району, Вінницької області.
 38. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.Пилипчук Володимиру Григоровичу по вул.Шкільна, 20, с.Біла, Ямпільського району, Вінницької області.
 39. Про  затвердження проекту  та реєстрацію права власності на землю гр. Гнидюк Марії Вікторівні  с.Біла, Ямпільського району, Вінницької області.
 40. Про затвердження проекту  та реєстрацію права власності на землю гр. Павлик Галині Володимирівні  с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 41. Про затвердження проекту та реєстрацію права властності на землю гр.Сінькевич Ніні Григорівні с.Біла, Ямпільського району, Вінницької області.
 42. Про затвердження проекту та реєстрацію права властності на землю гр.Сінькевич Андрію Миколайовичу с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.
 43. Про розгляд попередження ПАТ «Укртелеком» «Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку  на адміністративній території  Гальжбіївської сільської ради»
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович