Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/03/2018 року№406с.Гальжбіївка
Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. Паламарчуку Василю Антоновичу по вул. Тиха, 8 , с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області

Розглянувши технічну документацію із землеустрою гр. Паламарчука Василя Антоновича , щодо складання документів, що посвідчують право власносності на земельну ділянку по вул. Тиха, 8, с. Гальжбіївка, керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України ,сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання    документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр. Паламарчуку Василю Антоновичу загальною площею 0,1482га.,  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд кадастровий номер 0525681600:01:006:0123,    по вул.  Тиха, 8,   с.  Гальжбіївка,  Ямпільського району.

  1. Передати у власність гр. Паламарчуку Василю Антоновичу земельну ділянку загальною площею 0,1482 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд    по вул. Тиха, 8 с.  Гальжбіївка,  Ямпільський район Вінницька область
  2. Зареєструвати гр. Паламарчуку Василю Антоновичу право власності на земельну ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею  0,1482 га.  для будівництва та обслуговування житлового будинку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович