Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/03/2018 року№404с.Гальжбіївка
Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. Макаренко Ганні Григорівні по вул. Огородня (Комсомольська), 8 , с. Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області

Розглянувши технічну документацію із землеустрою гр. Макаренко Ганни Григорівни, щодо складання документів, що посвідчують право власносності на земельну ділянку по вул Огородня (Комсомольська), 8, с. Гальжбіївка, керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України ,сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання    документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр. Макаренко Ганні Григорівні  загальною площею 0,1867га.,  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд кадастровий номер 0525681600:01:012:0001, та   по вул. Огородня (Комсомольська), 8,   с.  Гальжбіївка,  Ямпільського району.

  1. Передати у власність гр. Макаренко Ганні Григорівні земельну ділянку загальною площею 0,1867 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд по вул. Огородня (Комсомольська), 8 с.  Гальжбіївка,  Ямпільський район Вінницька область
  2. Зареєструвати гр. Макаренко Ганні Григорівні  право власності на земельну  ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею  0,1867 га.  для будівництва та обслуговування житлового будинку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович