УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/03/2018 року№393с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , з правом оренди на земельну ділянку жителю смт. Ноглікі, вул. Совєтская,52а, кв. 3 Сахалінська обл.. Справніку Олександру Олександровичу.

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Справніка Олександра Олександровича сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,з правом оренди на земельну ділянку без зміни цільового використання загальною площею   0,2500 га.   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), за адресою с Гальжбіївка , вул.Калинова , 19 ,  Ямпільського району, Справніку Олександру Олександровичу .
  2. Справніку Олександру Олександровичу замовити виготовлення технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович