Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/02/2018 року№377с.Гальжбіївка
Про розгляд клопотання ТОВ «Компанія Хатанет» № 2018/02/07-1 від 07.12.2018 року , щодо погодження траси будівництва ВОЛЗ по адміністративній території Гальжбіївської сільської ради.

Заслухавши інформацію сільського голови «Про клопотання ТОВ «Компанії Хатанет» № 2018 /02/07-1 від 07.02.2018 року, щодо погодження траси будівництва ВОЛЗ по адміністративній території Гальжбіївської сільської ради для створення корпоративної мережі передачі інформації через мережу зв’язку - Інтернет, враховуючи, що прокладання кабелю буде проводитися кабелеукладчиком безпосередньо у грунт та керуючись п.41 ст.. 26, Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні " , Гальжбіївська сільська рада .

Вирішила

  1. 1. Погодити трасу будівництва ВОЛЗ та надати дозвіл на проведення проектно-пошукових і будівельно- монтажних робіт по польових дорогах, узбіччю місцевих доріг, землях запасу Гальжбіївської сільської ради, земельних ділянках властників державних актів тасертифікатів.

2.Зобов’язати ТОВ «Компанію Хатанет» (Директор  Шевчук В.І.)

   2.1 Після прокладки кабелю зв’язку провести роботи по відновленню полотна

         доріг.

   2.2 У випадку прокладки кабелю зв’язку по землях сільськогосподарського

         призначення, питання надання дозволу на прокладку кабелю зв’язку та

          відшкодування можливих збитків по втраті сільськогосподарської

         продукції попередньо вирішувати з властниками та орендаторами

         земельних ділянок.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович