Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від року№366с.Гальжбіївка
Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. Войнаровському Павлу Пантелеймоновичу по вул. Огородня, 16 , с. Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області

Розглянувши технічну документацію із землеустрою гр. Войнаровського Павла Пантелеймоновича, щодо складання документів, що посвідчують право власносності на земельну ділянку по вул Огородня, 16, с. Гальжбіївка, керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України ,сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання    документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр. Войнаровському Павлу Пантелеймоновичу  загальною площею 0,2500га.,  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд кадастровий номер 0525681600:01:002:0024, та   по вул. Огородня, 16,   с.  Гальжбіївка,  Ямпільського району.

  1. Передати у власність гр. Войнаровському Павлу Пантелеймоновичу земельну ділянку загальною площею 0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд по вул. Огородня, 16 с.  Гальжбіївка,  Ямпільський район Вінницька область
  2. Зареєструвати гр. Войнаровському Павлу Пантелеймоновичу право власності на земельну  ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею  0,2500га.  для будівництва та обслуговування житлового будинку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович