Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/12/2017 року№364с.Гальжбіївка
Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. Синенко Зінаїді Іванівні по вул. Тиха, 1 , с. Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області

Розглянувши технічну документацію із землеустрою гр. Синенко Зінаїди Іванівни, щодо складання документів, що посвідчують право власносності на земельну ділянку по вул Тиха , 1, с. Гальжбіївка, керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України ,сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання    документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр. Синенко Зінаїді Іванівні  загальною площею 0,2500га.,  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд кадастровий номер 0525681600:01:006:0122,   по вул. Тиха, 1,   с.  Гальжбіївка,  Ямпільського району.

  1. Передати у власність гр. Синенко Зінаїді Іванівні земельну ділянку загальною площею 0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд по вул.  Тиха, 1 с.  Гальжбіївка,  Ямпільський район Вінницька область
  2. Зареєструвати гр. Синенко Зінаїді Іванівні право власності на земельну ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею  0,2500 га.  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд .
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович