Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/10/2017 року №315 с.Гальжбіївка
Про затвердження положень про порядок залучення коштів замовників у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту територіальної громади Гальжбіївської сільської ради

Відповідно до ст.ст.25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою забезпечення розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів територіальної громади Гальжбіївської сільської ради, заслухавши інформацію сільського голови Гальжбіївської сільської рад Лаврук А.Ю., Гальжбіївська сільська рада

  1. ВИРІШИЛА:
  2. 1.     Затвердити Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту територіальної громади Гальжбіївської сільської ради (додаток №1).
  3. 2.     Затвердити типову форму Договору про пайову участь в створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту територіальної громади  Гальжбіївської сільської ради (додаток №2).
  4. 3.     Затвердити форму розрахунків розміру пайового внеску замовників на участь у створені та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту територіальної громади Гальжбіївської сільської ради (додаток №3).
  5. Оприлюднити дане рішення на веб-сайті Гальжбіївської сільської ради.
  6. Рішення набуває чинності з дня його оприлюднення .
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку та комунальної властності, голова комісії Собко Г.Т.
Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович