Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/10/2017 року№304с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Біла вул. Молодіжна, 3 Ямпільського району Зайко Миколі Анатолійовичу

Керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Зайко Миколи Анатолійовича сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання загальною площею  0,1400 га,    для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ),  за адресою с. Біла, вул. Молодіжна, 3, Ямпільського району,  Зайко Миколі Анатолійовичу..
  2. Зайко Миколі Анатолійовичу замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (сертифікат) на усі види  робіт.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.