Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/10/2017 року№303с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Біла вул. Сонячна, 6 Ямпільського району Собко Олені Олександрівні

Керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Собко Олени Олександрівни сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання загальною площею  0,5700 га, в тому числі 0,2500   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), та 0,3200 для ведення особистого селянського господарства  за адресою с. Біла, вул. Сонячна, 6, Ямпільського району,  Собко Олені Олександрівні.
  2. Собко Олені Олександрівні замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (сертифікат) на усі види  робіт.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович