Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/10/2017 року№297с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Гальжбіївка, вул. Огородня, 19(23) Войнаровському Сергію Павловичу

Керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Войнаровського Сергія Павловича., сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею 0,2500 га.,  для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ) ,  за адресою с. Гальжбіївка,  вул. Огородня,19(23),  Ямпільського району Войнаровському Сергію Павловичу.
  2. Войнаровському Сергію Павловичу замовити виготовлення технічної документації із  землеустрою у організації  ,яка має дозвіл (сертифікат ) на усі види робіт.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

 

 

 

Голова  сільської ради                                    Лаврук А.Ю.

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович