Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XXI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/10/2017 року№291с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Оксанівка.

Керуючись п.34 ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст..19,22,25,29,50 Закону України « Про землеустрій» ст.118,12 Земельного кодексу України, враховуючи подані документи учасника АТО , Стерніцького Сергія Васильовича сесія сільської ради .

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної  ділянки у власність, орієнтовною площею 1,500га., для ведення особистого селянського господарства із земель запасу Гальжбіївської сільської ради в межах населеного пункту с. Оксанівка згідно збірного кадастрового плану  ( додається) Стерніцькому Сергію Васильовичу.
  2. Рекомендувати Стерніцькому Сергію Васильовичу замовити виготовлення  проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки  в осіб , які мають відповідні дозволи

       ( сертифікату ) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

  1. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Стерніцькому Сергію Васильовичу в законодавчо визначеному порядку подати на затвердження до Гальжбіївської сільської ради.
  2. Контроль за виконання цього рішення покласти на комісію з питань екології та природних ресурсів.

Сільський голова                                                                    Андрій Лаврук

Голова сільської ради Лаврук Андрій Юрійович