Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/10/2017 року№287с.Гальжбіївка
Про затвердження порядку денного.

Відповідно до п.8 ч.4 ст 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , розглянувши порядок денний запропонований сільським головою Гальжбіївська сільська рада.

 1.                                 ВИРІШИЛА.
 2.                 Затвердити слідуючий порядок денний.

 3.                                          ПОРЯДОК ДЕННИЙ1.     Про внесення змін до розпису  доходів і видатків загального фонду місцевого бюджету на 2017 рік.

  2.     Про вилучення з користування громадян с.Оксанівка земельної ділянки орієнтовною площею 11.6 га.

  3.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у властність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Оксанівка,  Перепелиці Тетяні Вікторівні.

  4.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у властність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Оксанівка Стерніцькому Сергію Васильовичу.

  5.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у властність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Оксанівка Наконечному Івану Валерійовичу.

  6.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у властність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Оксанівка  Ільїн Ганні Степанівні.

  7.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у властність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Оксанівка Прокоповому Миколі Юхимовичу.

  8.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у властність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Оксанівка Кайнар Марії Олександрівні.

  9.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у властність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Оксанівка Побережному Миколі Владиславовичу.

  10.                        Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с. Гальжбіївка, вул. Огородня,19(23) Войнаровському Сергію Павловичу.

  11.                       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с. Гальжбіївка, вул. Огородня, 58 Ямпільського райлну Славінській Галині Василівні.

  12.                       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Клембівки вул. , 12 Ямпільського району, Кавецькій Лідії Михайлівні.

  13.                       Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Біла , вул.Сергія Камінського , 198 Ямпільського району, Нанієвій Ксенії Дем’янівні.

  14.                       Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Біла, вул. Сергія Камінського, 45 Ямпільського району, Дяк Феофілі Петрівні.

  15.                       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Біла, вул. Сергія Камінського, 220 Ямпільського району, Гнидюк Андрію Васильовичу.

  16.                       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Біла, вул.Сонячна , 8 Ямпільського району  Собко Олені Олександрівні.

  17.                       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Біла, вул.Молодіжна, 3 Ямпільського району  Зайко Миколі Анатолійовичу.

  18.                       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчує право властності на земельну ділянку жителю с.Біла, вул.Молодіжна, 31 Ямпільського району Льові Ганні Іванівні.

  19.                       Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у властність земельної ділянки жителю с.Гальжбіївка, вул. Незалежності, 52 Ямпільського району Сінькевич Андрію Миколайовичу.

  20.                       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою , щодо складання документів, що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с.Оксанівка, вул Центральна , 32 Ямпільського району Ткач Ользі Кирилівні.

  21.                       Про затвердження технічної документації та реєстрації права властності на землю гр.Сторожук миколі Миколайовичу по вул. Акаційова, 4., с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.

  22.                        Про затвердження технічної документації та реєстрації права властності на землю гр.Зверхівському Василю Іановичу по вул. Дністрова, 1., с.Оксанівка, Ямпільського району, Вінницької області.

  23.                       Про внесення змін та затвердження структури виконавчого апарату Гальжбіївської сільської ради на 2017 рік.

  24.                       Про надання грошової допомоги на лікуваня жителям Гальжбіївської територіальної громади.

  25.                       Про розгляд питання щодо внесення змін до структури та штатної чисельності виконавчого апарату Гальжбіївської сільської ради .

  26.                       Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Гальжбіївської сільської ради.

  27.                       Про передачу в комунальну властність Гальжбіївської сільської ради опалювального котла, встановленого в ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Гальжбіївка.

  28.                       Про затвердження положень про порядок пайової участі замовників у розвитку інфраструктури населених пунктів.

  29.                       Про перепрофілюювання  прибудови Білянського клубу(незадіяної бібліотеки) на ФАП с.Біла для подальшого поточного ремонту та використання даної  прибудови під ФАП с.Біла.

  30.                       Про надання дозволу сільському голові Гальжбіївської сільської ради на право підпису договору-оренди з ТОВ «Наталка» строком на 11 місяців на землі Історико Культурного Значення, що знаходяться на території Гальжбіївської сільської ради.

  31.                       Заяви,різне.

  Сільський голова                                            Андрій Лаврук