Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2017 року№281с.Гальжбіївка
Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. Вовк Володимиру Захаровичу по вул. Урсола, 20 , с. Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області

Розглянувши технічну документацію із землеустрою гр. Вовк Володимира Захаровича, щодо складання документів, що посвідчують право власносності на земельну ділянку по вул. Урсола , 20, с. Гальжбіївка, керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України ,сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання    документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр. Вовк Володимиру Захаровичу загальною площею 0,1388га.,  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд кадастровий номер 0525681600:01:006:0099,    по вул. Урсола, 20,   с. Гальжбіївка  Ямпільського району.

  1. Передати у власність гр. Вовк Володимиру Захаровичу земельну ділянку загальною площею 0,1388 га для будівництва та обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд   по вул.Урсола, 20 с. Гальжбіївка Ямпільський район Вінницька область
  2. Зареєструвати гр. Вовк Володимиру Захаровичу право власності на земельну ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею 0,1388  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд .
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.

 

                       Сільський голова                                              Андрій Лаврук

СІльський голова Лаврук Андрій Юрійович