Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2017 року№2778
Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. Граждан Аліму Олексійовичу по вул. Тиха, 2 , с. Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області

Розглянувши технічну документацію із землеустрою гр. Граждан Аліма Олексійовича , щодо складання документів, що посвідчують право власносності на земельну ділянку по вул Тиха , 2, с. Гальжбіївка , керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України ,сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр.Граждан Аліму Олексійовичу загальною площею 0,2500га.,  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд кадастровий номер 0525681600:01:006:0121,    по вул. Тиха, 2,   с. Гальжбіївка  Ямпільського району.
  2. Передати у власність гр. Граждан Аліму Олексійовичу земельну ділянку загальною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд   по вул. Тиха, 2 с. Гальжбіївка, Ямпільський район Вінницька область
  3. Зареєструвати гр. Граждан Аліму Олексійовичу право власності на земельну ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею  0,2500  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд .
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.

 

                 Сільський голова                                                             Андрій Лаврук

СІльський голова Лаврук Андрій Юрійович