Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2017 року№277с.Гальжбіївка
Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. Зверховському Івану Миколайовичу по вул. Огородня, 6 , с. Оксанівка, Ямпільського району, Вінницької області

Розглянувши технічну документацію із землеустрою гр. Зверхівського Івана Миколайовича , щодо складання документів, що посвідчують право власносності на земельну ділянку по вул Огородня , 6, с. Оксанівка, керуючись ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,118,121,125,126 Земельного Кодексу України ,сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання    документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр. Зверхівському Івану Миколайовичу загальною площею 0,2500га.,  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд кадастровий номер 0525681600:03:004:0021,    по вул. Огородня, 6,   с. Оксанівка,  Ямпільського району.

  1. Передати у власність гр. Зверхівському Івану Миколайовичу земельну ділянку загальною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по вул. Огородня, 6 с. Оксанівка Ямпільський район Вінницька область.
  2. Зареєструвати гр. Зверхівському Івану Миколайовичу право власності на земельну ділянку в розмірі фактичного землекористування загальною площею 0,2500  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд .
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях ,екології та природних ресурсів.

 

                Сільський голова                                                   Андрій Лаврук

СІльський голова Лаврук Андрій Юрійович