Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2017 року№272с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Біла вул. Сергія Камінського, 206 Ямпільського району Паращак Тетяні Олексіївні

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Паращак Тетяни Олексіївни сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання загальною площею  0,5600 га, в тому числі 0,2500 га.,  для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), 0,3100 га., для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Біла, вул. Сергія Камінського, 206 Ямпільського району, Паращак Тетяні Олексіївні
  2. Паращак Тетяні Олексіївні замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

 

   

Голова сільської ради                                             Лаврук А.Ю.

СІльський голова Лаврук Андрій Юрійович