Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2017 року№269с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Михайлівка вул. Чернятина,2 Ямпільського району Білоус Роману Олександровичу

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Білоус Романа Олександровича сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею 0,3000 га, в тому числі 0,2500 га.   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), 0,0500 для  садівництва за адресою с. Біла , вул.. Сергія Камінського ,214 Ямпільського району, Білоус Роману Олександровичу
  2. Білоус Роману Олександровичу замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

 

 

 

Голова сільської ради                                             Лаврук А.Ю.

СІльський голова Лаврук Андрій Юрійович