Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2017 року №268 с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Біла, вул. Сергія Камінського, 25 Лозін Борису Федоровичу

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Лозін Бориса Федоровича., сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею 0,4400 га., в тому числі 0,2500 га.,  для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ) , та 0,1900 га., для ведення особистого селянського господарства  за адресою с. Біла  вул. Сергія Камінського,25  Ямпільського району Лозін Борису Федоровичу.
  2. Лозін Борису Федоровичу замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації  ,яка має дозвіл (ліцензію ) на усі види робіт.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

      

    Голова  сільської ради                                    Лаврук А.Ю.

 

СІльський голова Лаврук Андрій Юрійович