Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2017 року №258 с.Гальжбіївка
Про внесення змін та затвердження порядку денного закритої 20 позачергової сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши пропозицію сільського голови Гальжбіївської сільської ради Лаврук А.Ю., Гальжбіївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни та затвердити порядок денний закритої 20 позачергової сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради слідуючий:

                          ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Про проведення 20 позачергової сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради  закритою.

Про внесення змін та затвердження порядку денного закритої 20 позачергової сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради .

Про скасування рішення 18 сесії 7 скликання Гальжбіївської сільської ради від 07 липня 2017 року № 202 «Про внесення змін до чисельного та персонального складу виконавчого комітету Гальжбіївської сільської ради».

Про внесення змін до розпису видатків спеціального фонду на 2017 рік.

Про внесення змін до розпису доходів і видатків загального фонду місцевого бюджету на 2017 рік.

Про розгляд клопотання завідуючої ДНЗ «Дюбисток» Яшан І.М.  від 05.09.2017 року.

Про особу, яка управляє спадщиною, у складі якої є земельна ділянка сільськогосподарського призначення, що не перебуває в оренді та надання права передавати таку земельну ділянку в оренду на строк до моменту державної реєстрації права власності спадкоємця на таку земельну ділянку або до набрання сили рішення суду про визнання спадщини відумерлою , про що зазначається у договорі оренди земельної ділянки.

Про вилучення земельної ділянки із по господарського номера Горбачової – Зайко Лариси Григорівни.

Про вилучення земельної ділянки із по господарського номера  Жуковського Володимира федоровича.

Про вилучення земельної ділянки із по господарського номера  Швець Міладі Михайлівні.

Про вилучення земельної ділянки із по господарського номера Ясінецького Віктора Володимировича.

Про надання земельної ділянки Зайко Віталію Миколайовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення у власність земельної ділянки жителю с.Біла , вул. Молодіжна . 52,  Ямпільського району, Вінницької області , Зайко Ользі Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із  землеустрою,  щодо складання документів, що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с.Біла , вул. Сергія Камінського, 25 , Ямпільського району,  Вінницької області – Лозін Борису Федоровичу .

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із  землеустрою,  щодо складання документів, що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с.Михайлівка. , вул.Чернятина, 2  Ямпільського району Вінницької області  Білоус  Роману Олександровичу.

Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації  із  землеустрою,  щодо складання документів, що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с.Біла , вул. Травнева, 12 Ямпільського району Вінницької області Попелівській Галині Миколаївні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із  землеустрою,  щодо складання документів, що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с.Біла , вул. Шкільна,  2 Ямпільського району Вінницької області Горбачовій Ларисі Григорівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із  землеустрою,  щодо складання документів, що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с.Біла , вул. Сергія Камінського, 206  Ямпільського району  Вінницької області  Паращак Тетяні Олексіївні.

Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.. Козачок Наталії Володимирівні по вул. Травнева, 5 , с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.

Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.Славінській Галині Василівні с.Гальжбіївка вул. Котовського (Кленова) , 28  Ямпільського району Вінницької області.

Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр..Уманець Роману Олеговичу по вул.Урсола, 24 с.Гальжбіївка, Ямпільського району ,Вінницької області.

Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.Наконечної Валентини Михайлівни по вул.Огоролня, 17, Ямпільського району, Вінницької області.

Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. Зверховському Івану Миколайовичу по вул. Огородня, 6,  с.Оксанівка, Ямпільського району, Вінницької області.

Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.Граждан Аліму Пантелеймоновичу по вул. Тиха, 2, с.Гальжбіївка,  Ямпільського району, Вінницької області.

Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр. Цюпака Олександру Леонтійовичу по вул.Незалежності, 8, с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.

Про  затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.Лівіцькій Ользі Миколаївні  по вул.Кленова, 10, с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.

Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.Вовк Володимиру Захаровичу по вул.Урсола, 20, с.Гальжбіївка, Ямпільського району, Вінницької області.

Про затвердження технічної документації та реєстрацію права власності на землю гр.Вовк Лідії Борисівні по вул. Урсола, 18, Ямпільського району, Вінницької області.

Розгляд заяви жительки с.Гальжбіївка  Ямпільського району Вінницької області – Побережної Сніжани Степанівни.

Про внесення змін та затвердження структури виконавчого апарату Гальжбіївської сільської ради на 2017 рік.

   Сільський  голова                          Андрій Лаврук

СІльський голова Лаврук Андрій Юрійович