Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XIX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/08/2017 року№253с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Солонка вул. Центральна, 1, Пустошитівський район, Львівська область Синенко Зінаїді Іванівні.

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Синенко Зінаїди Іванівни сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею 0,3000 га., в тому числі 0,2500 га.,   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), та 0,0500 га. для ведення садівництва  за адресою с. Гальжбіївка, вул.. Тиха, 1,  Ямпільського району, Синенко Зінаїді Іванівні.
  2. Синенко Зінаїді Іванівні замовити виготовлення технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.
Сільський голова Лаврук Андрій Юрійович