Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XIX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/08/2017 року
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю м. Обухів пров. Листопадовий, 6 Кайнар Івану Миколайовичу.

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Кайнар Івану Миколайовичу сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею 0,2200 га., в тому числі 0,1000 га.,   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), та 0,1200 га. для ведення садівництва  за адресою с. Біла вул.. Сергія Камінського, 205,  Ямпільського району, Кайнар Івану Миколайовичу.
  2. Кайнар Івану Миколайовичу замовити виготовлення технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.
Сільський голова Лаврук Андрій Юрійович