Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XIX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/08/2017 року №249 с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Біла, вул. Сергія Камінського, 247 Гервазюк Валерію Олександровичу

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Гервазюк Валерія Олександровича сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею  0,3700 га, в тому числі 0,2500 га.,   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), та 0,1200 для ведення садівництва за адресою с. Біла, вул. Сергія Камінського, 247  Ямпільського району, Гервазюк Валерію Олександровичу.
  2. Гервазюк Валерію Олександровичу замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

Сільський голова Лаврук Андрій Юрійович