Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XIX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/08/2017 року №247 с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с.Біла вул. Сергія Камінського, Ямпільського району Зайко Олександру Миколайовичу.,

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Зайко Олександра Миколайовича сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею  0,3300 га., в тому числі 0,2500  для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), та 0,0800 га. для ведення садівництва  за адресою с. Біла,  вул. Сергія Камінського,  Ямпільського району, Зайко Олександру Миколайовичу
  2. Зайко Олександру Миколайовичу замовити виготовлення технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

Сільський голова Лаврук Андрій Юрійович