Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
XIX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/08/2017 року №245 с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю с. Гальжбіївка вул. Огородня, 16 Ямпільського району Войнаровському Павлу Пантелеймоновичу.

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Войнаровського Павла Пантелеймоновича сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею  0,5300 га, в тому числі 0,2500 га.   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), та 0,2800 для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Гальжбіївка, вул. Огородня, 16,  Ямпільського району, Войнаровському Павлу Пантелеймоновичу.
  2. Войнаровському Павлу Пантелеймоновичу замовити виготовлення технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

Сільський голова Лаврук Андрій Юрійович