Зміст

 
УКРАЇНА
Гальжбіївська сільська рада
Ямпільського району
Вінницької області
ХVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/07/2017 року №220 с.Гальжбіївка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів , що посвідчує право власності на земельну ділянку жителю м. Вінниця, вул. Кв’ятека 8, буд.85 Зверхівському Василю Івановичу.

Керуючись ст.. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» та ст.12,40,120,121 Земельного Кодексу України розглянувши заяву Зверхівського Василя Івановича сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою ,щодо складання документів ,що посвідчує право власності на земельну ділянку без зміни цільового використання орієнтовною площею  0,31 га, в тому числі 0,25 га.,   для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ), та 0,06 для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Оксанівка вул..Дністрова, 1  Ямпільського району, Зверхівському Василю Івановичу.
  2. Зверхівському Василю Івановичу замовити виготовлення  технічної документації із  землеустрою у організації ,яка має дозвіл (ліцензію) на усі види  робіт.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну  комісію по земельних питаннях, екології та природних ресурсів.

Сільський голова Лврук Андрій Юрійович